Csikszereda – FC Voluntari: kursy bukmacherskie
Csikszereda
RPPPP
0.9Strzela
1.7Traci
2.6Śr. goli
- Csikszereda stracił gola w 9/10 meczach na wyjeździe
- Csikszereda stracił gola w 8/10 meczach
- Over 1.5 padł w 8/10 meczach Csikszereda na wyjeździe
FC Voluntari
PPPZZ
1Strzela
1.8Traci
2.8Śr. goli
- FC Voluntari strzelił gola w 8/10 ostatnich meczach
- FC Voluntari strzelił gola w 8/9 ostatnich meczach u siebie
- FC Voluntari strzelił gola w 8/10 ostatnich meczach na wyjeździe
- Over 1.5 padł w 8/10 meczach FC Voluntari na wyjeździe
Szczegóły meczu
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Csikszereda vs FC Voluntari (Superliga Rumuńska), który odbędzie się sobota, 24 października 2026. Sprawdź aktualne oferty na wynik meczu (1X2), oba strzelą (BTTS) oraz linię goli (over/under) od legalnych bukmacherów działających w Polsce i znajdź najwyższy kurs. Sprawdź pełną porównywarkę kursów bukmacherskich i porównaj oferty na inne mecze.





